Kesintisiz erişilebilir, güvenli ve yüksek performanslı bir bulut altyapısı oluşturmak için en gelişmiş teknolojileri kullanıyoruz.

Biz, müşterilerimize katma değer çözümler üreten bir bulut hizmet sağlayıcısıyız ve müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz, onlar için en doğru çözümleri sunuyoruz. Uluslararası saygınlık ve yetkinlik noktasında en üst seviye olan Vmware Cloud Verified akreditasyonu ile FixCloud, KVKK ve GDPR uyumluluğunu eş zamanlı sağlayan ilk ve tek bulut servis sağlayıcısıdır

100% TL ve 12 ay sabit TL birim fiyat garantisi,

Kullandıkça Öde

99,9999% SLA ile Kesintisiz Erişim Garantisi

Operatör Bağımsız Altyapı

Operatör Bağımsız Tek Türk Bulutu!

Türkiye’de tüm Telekom operatörlerine doğrudan yedekli ara bağlantıya (cross connect) sahip olan FixCloud, buna ek olarak Equinix IBX ile Dünya genelinde 200+ veri merkezine küresel ara bağlantı olanağı sağlamaktadır. Almanya’da Eylül 2022’de kurduğumuz bulut platformumuz DE-CIX Enabled Site olarak, dünyanın en büyük internet düğümüne doğrudan erişim sunuyoruz. FixCloud bulut platformlarını kullanırken istediğiniz operatör ile çalışabilirsiniz.

Ripe NCC üyesi, BGP IP Anons

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, Turknet, İşnet hazır MPLS ara bağlantı

DWDM, P2P, L2 Devre

QnQ, EVPN-VXLAN Desteği

SD-WAN Bağlantı Desteği

Neden Fixcloud

Performans

FixCloud, işletmenizi yarına hazırlarken günümüzün sorunlarını bütünsel olarak ele alarak, en yüksek performanslı ürünleri kullanımınıza sunar.

Hiper Ölçekli Mimari

Intel’in 5. nesil platinum CPU’ları zenginleştirilmiş ve Vmware’nin güçlü sanallaştırma çözümlerini ile dağıtık mimaride, donanım yedekli
(cluster) ve yükün donanımlara eşit dağıtıldığı bir mimari ile hizmet vermekteyiz.

Full NVMe Altyapı

Müşterilerimize en yüksek IOPS değerlerini sunmak için Pure Storage NVMe Flash Core disk altyapımızı uçtan uca yedekli 32 Gbps FC SAN bağlantı ile sunmaktayız. 100.000 IOPS’a kadar 1 ms storage latency garantisi ile çalışmaktadır.

Katmanlı Yedekleme

ExaGrid’in Retantion Time Lock özelliği ile silinmeye karşı korumalı(immutable) olarak saklanmaktadır. 40GbE Network altyapısı üzerinde Hızlı Geri Yükleme (Instant VM Recovery)

Private Cloud

Özel Bulut Sunucunun FixCloud hizmeti; Dağıtık ve yedekli fiziksel sunucular üzerinde, değişen ihtiyaçlara göre kaynakların artırılıp azaltılabileceği, kullanılan kaynakların paylaşılmadan ve atanarak sunulduğu bir hizmettir.

Veri Merkezleri

İstanbul (Avrupa)
TÜRKİYE
İstanbul (Asya)
TÜRKİYE
Ankara
TÜRKİYE
Frankfurt
ALMANYA
Amsterdam
HOLLANDA