VPC

Bulut Servislerimiz ve Çözümler

İşletmeniz için son teknoloji IaaS çözümlerimizin gücünü deneyimleyin

IaaS hizmetlerimiz, kurumsal müşteriler için en yüksek performansı ve güvenliği sağlayarak piyasadaki en iyi sanallaştırma platformlarını sunar.

Private Cloud

Özel Bulut Sunucunun FixCloud hizmeti; Dağıtık ve yedekli fiziksel sunucular üzerinde, değişen ihtiyaçlara göre kaynakların artırılıp azaltılabileceği, kullanılan kaynakların paylaşılmadan ve atanarak sunulduğu bir hizmettir.

Veri Merkezleri

İstanbul (Avrupa)
TÜRKİYE
İstanbul (Asya)
TÜRKİYE
Ankara
TÜRKİYE
Frankfurt
ALMANYA
Amsterdam
HOLLANDA
Yeterlik

IaaS Çözümlerimizle İşinizi Güçlendirin

IaaS hizmetlerimiz, işletmelere dijital çağda başarılı olmak için ihtiyaç duydukları performansı ve güvenliği sağlar. Son teknolojiye sahip sanallaştırma platformlarımızla operasyonlarınızı optimize edebilir ve en önemli konulara odaklanabilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik

Büyüyen işletmenizin taleplerini karşılamak için altyapınızı zahmetsizce ölçeklendirin.

Güvenilirlik

İş operasyonlarınızın sorunsuz ilerlemesini sağlamak için sağlam altyapımıza güvenin.

Sanal Makinelerin,
Depolamanın ve Ağ İletişiminin
Gücünü Keşfedin

IaaS hizmetlerimiz sanal makineler, depolama çözümleri ve ağ oluşturma yetenekleri dahil olmak üzere bir dizi güçlü özellik sunar. En son teknolojimiz sayesinde altyapınızı kolayca ölçeklendirebilir, verileri güvenli bir şekilde depolayıp erişebilir ve ağınıza sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Sanal Makineler

Sanal makinelerimiz iş taleplerinizi karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve ölçeklenebilirliği sağlar. Uygulamaları çalıştırmanız, web sitelerini barındırmanız veya verileri işlemeniz gerekiyorsa, sanal makinelerimiz ihtiyacınız olan gücü ve performansı sunar.

Depolama Çözümleri

Depolama çözümlerimiz verilerinizin güvenliğini ve güvenilirliğini sağlar. Yüksek performanslı depolama seçenekleri ve güçlü yedekleme ve kurtarma özellikleriyle verilerinizin güvende ve ihtiyaç duyduğunuz anda erişilebilir olduğuna güvenebilirsiniz.

Verimli Ağ İletişimi

Ağ hizmetlerimiz, altyapınız genelinde kesintisiz bağlantı sağlar. Gelişmiş ağ özellikleri ve güvenli bağlantılarla, gelişmiş performans ve verimlilik için ağınızı kolayca yönetebilir ve optimize edebilirsiniz.