MDR Teknolojisi: Etkili Güvenlik ve Maliyet Düşüşü için Uçtan Uca Çözüm.

Uç noktalara, bulutlara ve Yönetilen Tespit ağlarına yönelik saldırıları etkisiz hale getirmek için çalışma zamanında tüm düşman ticaret araçlarını ve Bilinmeyen nesneleri önceden izole eden proaktif bir Yönetilen Tespit ve Yanıt (MDR) Hizmeti.

Bu Yönetilen Tespit ve Müdahale (MDR) teknolojisi ve iş yenilikleri, maliyetleri ve iş akışlarını o kadar son derece ve tutarlı bir şekilde azaltır ki, uçtan uca yönetilen güvenlik için şaşırtıcı, tamamen yeni bir fiyat noktası mümkün olur ve MDR'yi her boyutta Yönetilen Tespit ve Müdahale için uygun hale getirir.

Xcitium Complete M(Xdr) Avantajları

Xcitium'un ZeroDwell Containment teknolojisi, Xcitium Managed MDR'nin özellikleri ile birleşerek kapsamlı bir hizmet sunar. Xcitium MXDR ise gelişmiş görünürlük, bağlam, korelasyon, güvenlik ekosistemi, otomatik yapay zeka ve gelişmiş makine öğrenimi yetenekleriyle veri gölü entegrasyonunu sağlar. Bu entegre çözüm, XDR sisteminin anahtarı olan güvenlik teknolojisi yığını üzerinde benzersiz avantajlar sunar.

Güvenlik Çözümü

Kullanıma hazır güvenlik yığını önleme ve saldırı korelasyonları ile gelişmiş yapay zeka ve makine öğrenimi tarafından desteklenen hızlı saldırı azaltma ve güvenlik açığı yönetimi. bu yol işletmeniz için muazzam derecede iyileştirilmiş yatırım getirisi sağlar.

Kolay Yönetim

Kolay yapılandırma, dağıtım, kurulum ve bakım sayesinde güvenlik operasyonlarınızı yönetmek için ek personele ihtiyaç duymazsınız; tüm ağır işleri sizin için yapıyoruz.

Saldırı Analitiği

SOC ekibinin tehdit aktörlerinin önüne geçme ve geleceğe karşı sağlamlaşma becerisine yardımcı olan ve hızlandıran gizli saldırılara ilişkin derinlemesine bilgiler sağlayan tek bir platform saldırılar

Zarar Engelleme

Xcitium ZeroDwell Containment, kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımının sıfır kalma süresini sağlayarak saldırıların içeride yayılmasını önler ve olası hasarları engeller.

Neden Xcitium Mxdr'a İhtiyaciniz Var

Xcitium Mxdr, kolay yapılandırma ve otomatize edilmiş işlemleriyle güvenlik operasyonlarınızı ek personele ihtiyaç duymadan etkin bir şekilde yönetir. Tam kapsamlı güvenlik özellikleri sayesinde işletmenizi siber tehditlere karşı güçlü bir şekilde korur.

Sınırlamayla Desteklenen Koruma

Güvenlik, ayarlama ve unutma süreci olmaktan çıkıyor; saldırı yoğunluğu arttıkça, dünya genelinde koruma daha kritik hale geliyor. ZeroDwell Containment ile önceden önlemler alarak, yönetilen tespit ve sürekli izleme sayesinde saldırganlara karşı avantaj elde edin. Böylece, uzman saldırganlarla başa çıkma yükünden kurtularak etkin yanıt stratejilerini sürdürün.

Gelişen Tehdit Ortamı

Sürekli gelişen tehditler ve saldırılar, daha karmaşık, stratejik ve kalıcı hale gelirken, Nvidia ve Toyota gibi büyük şirketlerin fidye yazılımı saldırıları bu sorunun sadece birkaç örneğini oluşturuyor. ZeroDwell Containment olmadan, her ölçekteki organizasyonların büyük bir ihlal riskiyle karşılaşma olasılığı oldukça yüksektir, ve bu sadece bir soru değil, ne zaman olacak, eğer olmayacaksa.

Sınırlı Kişi Gücü

Kısayolların olmadığı bir güvenlik yaklaşımı benimseyin ve işletmenizle müşterilerinizi en iyi şekilde koruyan özel güvenlik önlemleri uygulayın. İşletme içi güvenlik uzmanlığınız eksikse, güçlü bir MDR sağlayıcısıyla iş birliği yapmak zorunlu bir adımdır.

Zaman ve Maliyet

Dahili bir geliştirme ve oluşturma kararı alırken, bütünsel güvenlik veya olaylara müdahale için ayrı bir ekip kurmak veya tehdit avcılığı yapmak zaman ve maliyet bakımından zorlayıcı olabilir. Xcitium'un özel XMDR çözümü, iş ihtiyaçlarınıza odaklanmanıza olanak tanır ve çabalarınızı tamamen analize yönlendirerek olayları araştırma, inceleme ve 24/7 izleme yapma görevini üstlenir.

Kritik iş değeri

ZeroDwell koruması ile entegre edilmiş, sürekli izleme içeren kapsamlı ve bütünleşik XMDR çözümü, izleme ve güvenlik açıkları rehberliği ile işletmelere şunları sağlar: çalışanlar, fikri mülkiyet ve altyapı ustalıkla yönetilir, bu da iş verimliliğini artırırken konfor ve güvenlik düzeyini sağlar.

Zenginleştirilmiş Güvenlik Analitiği

Saldırı adli tıpını zenginleştirmek için Xcitium Complete, tehdit istihbaratını kontrol altına alma, telemetri ve özel tespit kaynaklarını entegre ederek güvenliği güçlendirir. Ekiplere, IP adresleri, karmalar, güvenlik açıkları ve riskli alanlar dahil olmak üzere zengin verilere ve Uzlaşma Göstergelerine (IoC) bağlam açısından erişim sağlar. Bu, proaktif adli tıp ve önceliklendirme yeteneklerini hızlandırır.